ÜGYFÉLSZOLGÁLAT  |   Hétköznap: 8:00 - 16:00  ·  Telefon: +36 20 254 3319  ·  +36 20 226 9190

A kosár jelenleg nem tartalmaz egyetlen tételt sem.
Jelenleg 4 519 féle termék raktárról!
A JKH Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
HR VEZETŐ

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

A munkakör célja: az emberi erőforrással való gazdálkodás ( 90-100 fő ) tervezése, szervezése, irányítása, koordinálása, végrehajtása és ellenőrzése.

Tevékenységek:
  • Az üzleti tervhez illeszkedő emberi-erőforrásfejlesztés (humán stratégia) kidolgozása és megvalósítása.
  • Meglévő HR rendszer fejlesztése, korszerűsítése.
  • Emberi erőforrás tervek kidolgozása és megvalósítása, rövid-  és középtávon.
  • Önálló HR gazdálkodás megteremtése.
  • Toborzási és kiválasztási feladatok ellátása.
  • Beillesztési-, gyakornoki-, mentori- és karrier program működtetése.
  • Csapatépítés, generációk együttműködésének kezelése.
  • A munkaügyi szabályok és törvények összehangolása, betartása és betartatása.
  • Egyéni teljesítményértékelés kialakítása lebonyolítása, vezetőtársakkal együttműködve.
  • Bér- és teljesítménymenedzsment rendszer kidolgozása és bevezetése.
  • Eredményorientált ösztönzési rendszer bevezetése.
  • Szervezeti, belső hálózati működés elemzése, fejlesztési javaslatok kidolgozása. Együttműködés a tulajdonosokkal, a cégvezetéssel és vezetőtársakkal.
  • Képzési-oktatási programok tervezése,  lebonyolítása, kivitelezése.
  • Céges rendezvények tervezése, szervezése, lebonyolítása.
  • Támogatási, pályázati lehetőségek kialakítása, ezek elszámolási rendszerének kezelése.
  • Humánpolitikai tevékenységgel kapcsolatos belső szabályok kidolgozása, aktualizálása és más szabályokkal történő harmonizálása.
  • Felső- és középvezetés tanácsadói támogatása.
  • Munka- és egészségvédelmi programok kezelése, lebonyolítása.
  • Képviselet a szervezet más részlegei és külső szervezetek előtt (a munkaerő-közvetítő irodákkal, munkaerő-kölcsönző irodákkal, képző és átképző intézményekkel).

Elvárások, kompetencia, szakmai tulajdonságok:

  • HR területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 2-5 év releváns HR vezetői tapasztalat
  • Vezetői szemlélet, irányítási tapasztalatok, készségek
  • HR folyamatok teljeskörű ismerete
  • Felhasználói szintű IT-ismeretek (Microsoft Office)
  • Folyamatszintű gondolkodás
  • Kitűnő kommunikációs- és szervezőkészség, gyakorlatiasság, tárgyalóképesség
  • Önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság, pontosság
  • Határozott, proaktív, döntésképes személyiség

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: Siófok
  • A pályázathoz fényképes szakmai önéletrajz és a releváns bizonyítványok másolata szükséges.
  • A kiválasztás több körös:  Az önéletrajzok szűrése után személyiség,- és kompetenciateszt, majd személyes interjú

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal human@jkh.hu e-mail címen
További információ: 84/510-510